Поминальні дні 2019

Шановні мешканці міста!

Наближається свято Великої Пасхи! На наступну неділю після Великодня ми йдемо на кладовище, яке є для нас святим місцем. Місцем молитви, світлої пам’яті наших рідних, близьких що раніше спочили. Вважається, що після Великодня на цілий тиждень Господь відпускає душі померлих на землю. Сюди ми приходимо не для того щоб поїсти чи випити, а для молитви. Або самі молимося за їх упокій, або за бажанням запрошуємо священнослужителів, які в цей час перебувають на кладовищі, і таким чином робимо їх поминання.
Будь-ласка, пам’ятайте про основні правила на подібних заходах, не перетворюйте поминання померлих на привід до пияцтва або на якусь маївку. Це не повинен бути просто привід для того, щоб випити спиртного і по суті вже і забути про те, для чого зібралися, а тому поминальну трапезу, згідно з церковними правилами, краще зробити не на могилі, а вдома після відвідин могил померлих.
Шановні громадяни, просимо Вас з розумінням та повагою ставитися до місць поховань, не допускайте порушень правопорядку, будьте ввічливими, толерантними. Потрібно зробити все можливе, щоб гідно вшанувати померлих. Кладовище – це своєрідне місце молитви за упокій душі.
Напередодні поминальних днів прохання привести могили в порядок, прибрати сміття, пофарбувати огорожі, за бажанням висадити квіти.
Для тих, хто приходить навести лад на могилах родичів, велике прохання не складати сміття в проходах між могилами, не виносити гілля, бур’ян та інший непотріб в лісосмугу, виносьте сміття в сміттєві контейнери або в спеціально відведені місця, які розташовані на узбіччі проїжджої частини. До поминальних днів на кладовищах міста Кропивницького буде завезена вода в достатній кількості. 
З 4 травня 2019 року в Кропивницькому почнуться поминальні дні, які триватимуть до 9 травня. 

Графік проведення поминальних днів у 2019 році на кладовищах міста Кропивницького:

Старобалашівське кладовище, провулок Громадянський – 4 травня;

Новолелеківське, Масляниківське, Далекосхідне, Завадівське кладовища – 5 травня;

Новолелеківське, Старобалашівське кладовище(вул. Казанська) – 6 травня;

Масляниківське кладовище – 7 травня;

Далекосхідне кладовище – 8 травня;

Рівненське кладовище – 9 травня;

Дякуємо за розуміння! 
З повагою адміністрація КП «Ритуальна служба»