Зали прощання в Кiровоградi | Кропивницькому

Зали прощання

У наш час прощання з померлим все частіше складається з двох частин - відспівування покійного священиком і нерелігійна панахида. Для цієї нової похоронної традиції родичі покійного зазвичай орендують спеціальний жалобний зал. Зателефонувавши в КП Ритуальна Служба, ви зможете замовити ритуальний зал для прощання. Особливе призначення залу вимагає створення траурної атмосфери, тому наші фахівці надають величезного значення елементам оформлення.

Навіть в разі проведення самої бюджетної похоронної церемонії приміщення траурного залу повинно містити певні елементи, без яких ритуал прощання не може відбуватися. Обов'язково повинні бути присутніми постамент для труни, фотопортрет покійного, хоча б кілька стільців для скорботних (на випадок, якщо комусь стане погано), лампади і свічі, а також квіткові композиції.

Агенти КП Ритуальна Служба не тільки допоможуть вам замовити ритуальний зал для прощання і організувати поминальні обіди, а й у разі необхідності продумають сценарій прощальної церемонії. За вашим бажанням наші фахівці можуть встановити в траурному залі апаратуру для музичного супроводу і підібрати відповідні музичні композиції. Також можливо обладнати робочі площадки, щоб виступив оркестр на похоронах або відеооператора в разі вчинення онлайн-трансляції церемонії. Наші агенти також забезпечать додаткове декорування залу в залежності від ваших побажань.

Прикрашання ритуального залу

Як правило, скорботні приносять вінки і букети зі штучних квітів. Однак за бажанням замовника наші агенти можуть додатково прикрасити ритуальний зал для прощання композиціями з живих і штучних квітів. Дотримуючись  правил траурної флористики, в оформленні залу зазвичай використовуються темно-червоні і білі квіти, гілки папороті і хвойних дерев. Також ми надамо всю необхідну церковну атрибутику: ікони, хрест, лампади і свічі.

Наші агенти також подбають про спеціальне притишеному освітлення, що підкреслює скорботу і траур, але є достатньо яскравим для спілкування присутніх. Зв'язавшись з агентом КП Ритуальна Служба, ви зможете замовити зал для прощання абсолютно в будь-якому районі міста Кропивницького. Також ми забезпечимо організацію і проведення гідних похорону, враховуючи звичаї і традиції, віросповідання і ваші особисті переваги.