Елітні похорони в Кiровоградi | Кропивницькому

Елітні похорони

VIP-похорони - це особливі похорони для покійного, який за життя мав високий соціальний статус. Що це означає? Люди, які волею своїх зусиль, походження і досягнень стали елітою суспільства. Родичі та близькі покійного прагнуть знайти ритуальне агентство, співробітники якого організовують похорон на найвищому рівні. Найчастіше на похорон VIP - персон приходять не тільки близькі люди, а й преса, колеги, які теж мають високий соціальний статус.

VIP-похорон - елітна послуга

Основна відмінність VIP-похорону від звичайних - це наявність чіткого плану заходу та контроль за кожною хвилиною скорботного події. Все, починаючи від вибору похоронної атрибутики і закінчуючи організацією поминального обіду, організовується на вищому рівні.

Основна перевага таких похорону - немає необхідності постійної присутності замовника. Висококласні ритуальні агентства, організовуючи VIP-похорон, беруть всі турботи і клопоти на себе.Родичі, які зазнали втрату, можуть уникнути виснажливого процесу вибору необхідного для похорону, вони не переживають про те, що щось піде не так. Також співробітник ритуального агентства візьмуть на себе клопоти з оформлення документації, при необхідності - забезпечать зустріч тіла покійного в аеропорту або спецтранспорт.

VIP-похорон бувають декількох видів:

  1. Коли поховання організовується для відомого покійного - кіноактора, журналіста, письменника, діяча культури чи політика. В даному випадку, організація орієнтована на присутність великої кількості людей - преси, шанувальників, родичів і друзів. На таких похоронах необхідно організувати і забезпечити належний рівень порядку і охорони.
  2. Для людей, які не бажають розголосу і присутності сторонніх, співробітники ритуального агентства можуть організувати камерні похорони. Зазвичай таку VIP - послугу замовляють для похорону багатих людей, наприклад, успішних бізнесменів. У цьому випадку, співробітники ритуального агентства також покладуть на себе всі клопоти, пов'язані з організацією. Інформація, яка була отримана під час їх роботи, залишиться конфіденційною, а похорон будуть проведені на найвищому рівні.

Робота ритуального агента, під час підготовки та організації VIP-похорону

В обов'язки ритуального VIP-агента входить наступне:

  1. Контроль роботи всіх, хто бере участь в організації похорону;
  2. При потребі - складання сценарію, вибір залу для прощання;
  3. Організація прощання в стінах установи - місця роботи покійного (оформлення залу для прощання);
  4. Забезпечення елітного транспорту та супровідних машин;
  5. Організація поминального обіду, відспівування, відповідно до релігійних переконань покійного.

Які VIP-товари та приладдя необхідні для похорону такого рівня?

При організації елітних похорону традиційно використовують ритуальні товари та приладдя вищої цінової категорії. Все, починаючи з труни, закінчуючи траурними вінками і стрічками, має відповідати високому громадському статусу покійного і висловлювати повагу до його заслугах.

VIP-транспорт і бригади супроводу

Співробітники ритуального агентства допоможуть підібрати ритуальний VIP-транспорт - катафалк і машини для супроводжуючих осіб, родичів і близьких людей покійного.

Під час VIP-похорону співробітники ритуального агентства зобов'язані забезпечити присутність супровідних машин. Це, перш за все, ДУБДР, яке забезпечить безперешкодне і швидке попадання на кладовищі, а також машини швидкої допомоги на випадок, якщо комусь з присутніх родичів, близьких, друзів покійного стане погано.