Ритуальний автотранспорт у Кiровоградi | Кропивницькому

Ритуальний автотранспорт

КП Ритуальна Служба в місті Кропивницькому пропонує не тільки організацію похоронного процесу, а й надання ритуального транспорту для транспортування труни і людей, охочих попрощатися з покійним на цвинтар. На сьогоднішній день вибір саме наших послуг надає можливість замовникам не переживати про те, що можна упустити якусь необхідну процедуру або забути про важливий етап проведення похорону, включаючи потребу в спецтранспорті.

Переваги замовлення транспортування померлого у нас:

  1. Ритуальний гараж цілодобово готовий впоратися із замовленням;
  2. Ціни одні з найнижчих в Україні;
  3. Займаємося перевезенням померлих по всій країні;
  4. Весь Катафальні транспорт пройшов сертифікацію;
  5. Водії нашого бюро з досвідом перевезень від 10 років;
  6. Співробітники диспечерського служби та ритуальні агенти завжди готові вас проконсультувати і вирішити проблему.

Ритуальні катафалки

Ритуальні катафалки нашого бюро оснащені всім необхідним обладнанням для безпечного транспортування труни з покійним. Також у нас є мікроавтобуси, які дозволяють родичам або близьким супроводжувати труну, розташовуючись на пасажирських місцях, обладнаних в мікроавтобусі. Нашим замовникам ми пропонуємо послуги катафалків різних моделей від самих простих моделей до катафалків VIP статусу.

Наш ритуальний транспорт не підведе в самий відповідальний момент, так як постійно проходить належний технічний огляд. Водії нашого бюро - це відповідальні, пунктуальні і тактовні фахівці, які професійно виконують свою роботу. Ми готові також надати ритуальний транспорт для перевезення вантажу 200, який зможе забезпечити належні умови транспортування і виїхати для цього в іншу державу.

В наявності також є пасажирські мікроавтобуси для перевезення різної кількості людей, які підбираються залежно від того, скільки охочих хочуть відвідати поховання на кладовищі. Крім катафалків у нас є спеціальні мікроавтобуси з обладнаним подіумом для труни, а також пасажирськими кріслами навколо нього - щоб близькі змогли супроводжувати покійного в останню путь.