Організація поминок в Кiровоградi | Кропивницькому

Поминки

Поминальні обіди є невід'ємним звичаєм на похоронах. Поминки проводяться як в день похорону, так і в наступні роки після смерті людини (9-й день після смерті, 40-й день, 1 рік). На поминках друзі і родичі покійного згадують про нього і висловлюють свою скорботу, пам'ять і повагу по покійному. Організувати поминальну трапезу неважко, але часу необхідно витратити більш ніж достатньо. Організацію краще доручити досвідченому ритуальному агенту. Професіонал знайде відповідний зал, складе і обговорить з Вами меню поминальних обідів згідно з усіма звичаями. КП Ритуальна Служба займається організацією поминальних обідів в Кропивницькому і області. Ми співпрацюємо з усіма кафе, які готують смачні і доступні за ціною поминальні обіди. В каталозі завжди знайдеться заклад, який має відповідне для замовника місце розташування і відповідає його бюджету: від маленької їдальні до величезного банкетного залу ресторану для поминок.

При замовленні поминального обіду ви оберете меню, яке буде відповідати звичаям і особистим уподобанням. Наприклад, можуть бути страви національної кухні або ж звичайне пісне меню. Ми здійснюємо поминки в Кропивницькому відповідно до вимог замовника.

Кожна ритуальна трапеза має свої нюанси і особливості. Запрошені гості на поминальний обід повинні вести себе спокійно, скромно і ні в якому разі не свариться. Поминальні обіди за традиціями вимагають, щоб одне місце за столом було вільним - це місце, де за життя сидів би небіжчик. На те місце кладуть порожні столові прибори і ставлять стакан з горілкою або водою, зверху кладуть скибочку хліба. Таким чином підкреслюють відсутність людини для його близьких.

Похоронний обід включає в себе церемоніальні страви, і поминальні трапези, рекомендовані православною церквою і християнськими канонами. Провідні кафе завжди підуть Вам на зустріч і додадуть до меню всі додаткові страви на замовлення. Всі замовлені поминальні страви готуються виключно зі свіжих і якісних продуктів, персонал буде Вас обслуговувати на високому рівні, розуміючи всю біль втрати близької людини замовників. Ви можете не турбуватися про сервіс та якість приготовлених страв. У разі невеликого бюджету і для економії обмовляється можливість замовником окремої покупки деяких продуктів і випивки.

Меню поминальних обідів:

 1. Борщ з м'ясом або капусняк;
 2. Кутя;
 3. Картопля пюре або гречка;
 4. Гуляш;
 5. Пиріг з курагою або маком;
 6. Пиріг з капустою і яйцем;
 7. Хліб;
 8. Компот або узвар;
 9. Млинці з медом;
 10. Котлети;
 11. Нарізка м'ясна та сирна;
 12. Оселедець;
 13. Вінегрет або весняний салат.

Поминальна трапеза - пісне меню:

 1. Щі з грибами;
 2. Кутя;
 3. Пиріг з курагою або маком;
 4. Пиріг з капустою і грибами;
 5. Картопляне пюре або гречка
 6. Риба;
 7. Млинці з медом;
 8. Хліб;
 9. Компот або узвар;
 10. Вінегрет або весняний салат.

Найважливіше пам'ятати, що поминки - це ритуальний обід, який не потрібно перетворювати в довгі посиденьки.